Jeż pigmejski oferta: W tym miłym dniu, miot Niezapominajki (Champion PL) oraz Mikołaja (Champion PL, samiec 2018 roku) przyszedł na świat. W miocie jest 6 jeżyków, w tym 2 albino.

jeż pigmejski oferta

Odbiór od 25 marca 2020. Wyprawka obejmuje: karmę na ok. 7 dni, szamponetkę, Jeżowe ABC Premium w formie pdf na email, rodowód, książeczkę zdrowia jeża z kartą miotu, polarowy kocyk.

WSZYSTKIE JEŻYKI WSTĘPNIE ZAREZERWOWANE.

Rodzice:

Niezapominajka i Mikołaj

15/03 w związku z faktem, że jeżyki mają rewelacyjną wagę, jak również z sytuacją w kraju i konsultacjami z Panią weterynarz – trzy jeżyki już w środę mogą jechać do Państwa domów.
Propozycja skierowana jest do tych z Państwa, którzy w związku z sytuacją w kraju, pozostają w domach – z jednej strony jest do dobra okazja, że będziecie mogli poświęcić więcej czasu w trudnym dla jeżyka okresie początkowym w nowym domu.
Osoby te muszą być zdrowe i stosują się do zaleceń rządu, tj. ograniczają kontakty, w miarę możliwości pozostają w domu.
Trzy jeżyki, ponieważ tyle drugiej porcji odrobaczenia mam przygotowane, tj. jeśli zdecydujecie się na odbiór w tym tygodniu, będziecie musieli podać na karmę porcję leku na odrobaczenie.
Osoby te otrzymają również preparat do dezynfekcji (tak na wszelki wypadek). Sugeruję, aby dyski, czy karuzele – starać się odkażać po codziennym myciu i nie ma na to wpływu obecna sytuacja. Jest to standardowe postępowanie higieniczne.

13 marca 2020
Wszyscy Państwo otrzymaliście email związany z obecną sytuacją w kraju i na świecie. Jutro najnowsze i zarazem ostatnie przed odbiorem zdjęcia, jak również najnowsza waga.
Ostatnie wskazówki dotyczące obsługi i przyzwyczajania jeżyka do siebie:

  1. Bawimy się z jeżykiem przy lampce nocnej – UNIKAMY OSTREGO ŚWIATŁA
  2. Jeżyka podnosimy wkładając ręce pod jeżykowy brzuszek
  3. Unikamy NAGŁYCH hałasów, jak również szelestów – TE DŹWIĘKI STRASZĄ JEŻYKI
  4. Nie dotykamy igieł na głowie – JEŻYK TEGO NIE LUBI
  5. W okresie ostatniej zmiany igieł, proszę tylko i wyłącznie brać jeżyka na ręce, ale nie miziać/głaskać po igiełkach – TO GO MOŻE BOLEĆ. W tym trudnym dla jeżyka czasie, może on być zdenerwowany i pobudzony. Trzeba to zwyczajnie przetrwać, jak ząbkowanie u dziecka.
  6. Po odbiorze jeżyka, po ok. 2 tyg. proszę skontrolować stan pazurków. Niektóre mogą wymagać przycięcia.
  7. W okresie zmiany igiełek, proszę przeglądać domek/norkę/kocyki, aby wybrać wszystkie igiełki.
  8. Złote wskazówki: dieta urozmaicona, karma wysokiej jakości, nie stosujemy poidełek, woda źródlana butelkowana, żadnych żarówek grzewczych, minimalna powierzchnia do nocnych zabaw to 1.2 m kw. Jeśli będą mieli Państwo jakieś pytania/wątpliwości/problemy – PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE JESTEM DO WASZEJ DYSPOZYCJI. ZAWSZE PROSZĘ DZWONIĆ/SMS-owć/PISAĆ EMAIL.

Rodowody i inne sprawy końcowe

Rodowody zostały odebrane, wizyta u Pani weterynarz wypadła rewelacyjnie. 11 marca jesteśmy umówieni na pierwsze odrobaczenie 🙂 Za 15 dni będzie można odbierać maluszki. Osoby, które planują odbiór osobisty, proszę o wstępne podawanie terminów odbioru. osoby, które nie będą odbierały osobiście jeżyka, proszę o kontakt email. Jednocześnie proszę o wpłaty na konto podane w umowie.

08/03/2020
Zdjęcia jeżyków wysłałam na Państwa nr telefonów. Jutro wybieramy się na wizytę kontrolną do Pani weterynarz. Zostanie również zaniesiony kał na badanie w kierunku pasożytów. Jeśli wszystko będzie ok, jeżyki dopiero 12 marca zostaną odrobaczone proforma.

01/03/2020

Sugestie: wypełniacz do kuwety – piasek kapielowy dla szynszyli lub Cat’sBestEco Plus.
Domek – polarowa norka
Tunel – miły, przytulny – kochają
PROSZĘ O EMAIL Z IMIONAMI JEŻYKÓW. W CZWARTEK BĘDĘ WYSTĘPOWAĆ O RODOWODY.
Na chwilę obecną, największą przytulanką jest Nikuś

24/02-26/02


Wróciłam z Wystawy, jeżyki, które nie jechały ze mną już odebrane.
Z Wystawy przywiozłam 4 rankingowe puchary + jeden specjalny.
Jutro postaram się zamieścić aktualne informacje o jeżykach, wagę i zdjęcia lub filmik.
Wskazówki dietetyczne, również – 🙂
Z Targów przywiozłam 2 miluśne cieplutkie norki oraz 2 usztywnione tunele.
Można je nabyć bezpośrednio u niej, ale z kosztami wysyłki.
Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany, proszę o kontakt. Zdjęcia jutro.

15/02

Jeżyki, które mają już domki (wpłaty, podpisane umowy) mają mniej zdjęć w galerii, ponieważ ich wszystkie zdjęcia zostały wysłane via-sms bezpośrednio do Państwa.

14/02 wczoraj podglądane


08/02

Proszę sprawdzać swoją pocztę email. W najbliższych dniach do KAŻDEGO Z PAŃSTWA trafi informacja, które jeżyki nadal są wolne, wzór umowy. Na odesłanie umowy, ze wskazaniem jeżyka, czekam do maksymalnie 2 dni. Wiadomości będę wysyłała wg kolejności rezerwacji. Do wtorku, czekam na informację od Pani z listy nr 2, do czwartku Pani Amanda, do soboty Pan Bartosz, do poniedziałku Pani Paulina, do środy Pani Beata.
Liczę, że odpowiedzi otrzymam ASAP.
Brak odesłania umowy, brak wpłaty wg umowy, oznacza Państwa rezygnację.

05/02
Zapraszam do obejrzenia na moim kanale YouTube Play listy Jeżowe ABC (link podałam 1 lutego), pierwszy fragment filmu przedstawia dziewczynki z tego miotu.

01/02
Nikita – rezerwacja
Korzystając z okazji, zapraszam do przejrzenia Jeżowe ABC. Dzisiaj zostanie opublikowana część trzecia Poradnika PREMIUM – dieta

30/01 Czas ucieka, jeżyki rosną i ślicznie wybarwiają się.
Zdjęcia podzieliłam na dwie grupy, dzisiaj obydwie zostaną zamieszczone. Pierwszy album dotyczy: Nikusia (chłopczyk albino), Niki (najmniejsza z miotu – chociaż już nie jest tak do końca mała) oraz Neron, którego ostatnio na zdjęciach nie było widać (jednolity – czyli bez akcentów pinto i najciemniejszy z miotu)

Obiecany album nr 2. Jeśli macie już Państwo jakieś swoje preferencje (płeć, kolor, a może konkretny jeżyk), proszę o email. Będę zapisywać, potem spróbujemy dopasować wg kolejności rezerwacji. Na ten moment wiem: nr 1 samiczka (kolor obojętny), nr 3 preferuje Grey, nr 4 i 5, 6 jeżyk ciemny.

POTWIERDZAMY PŁEĆ I WIEMY WIĘCEJ

24/01

Norma i Niki

Jeżyki urosły i okazało się, że mamy 2 ciemne dziewczynki. Na pierwszym planie Niki, najmniejsza z miotu. W tle Norma. Patrząc na obecny kolor skóry, obstawiam Algerian Dark Chocolate/Algerian Dark Grey. Dziewczynki będą miały malutki akcent pinto. Każda z nich ma nieznaczną białą plamkę 🙂

Jeż pigmejski oferta
Biały przeplataniec, czyli Nikita i Nikuś

Na pierwszym planie Nikuś. Albino są największymi jeżykami w miocie.

Ciemni chłopcy Neron i Nikodem

Duzi awanturnicy, zdjęcie robione w dużym pośpiechu. w 100% jeden z chłopców będzie Chocolate z akcentem pinto. Drugi będzie jednolity i skłaniam się ku Algerian Dark Chocolate.

23/01
Już oficjalne:
2 jeżyki albino chłopczyk i dziewczynka
4 jeżyki odmiany barwnej – prawdopodobnie Dark chocolate/Grey/Dark Grey, chyba 2 z nich będą z małym pinto.
Wśród ciemnych jeżyków będzie 1 dziewczynka jednolita, pozostała trójka to najprawdopodobniej chłopcy.

Albino to: Nikita i Nikuś
Ciemna dziewczynka Niki
Chłopcy ciemni: Neron, Nikodem, Norman

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.