Jeż pigmejski sprzedam

Jeż pigmejski sprzedam, czyli oferta maluszków w II półroczu 2021

Proszę wziąć pod uwagę, że jeżyki są żywymi istotami, w związku z tym planowane małe jeże pigmejskie mogą z różnych przyczyn nie pojawić się na świecie.

Maluszek dociera do Państwa z wyprawka, tj. polarowe przykrycie, karma na pierwsze dni, odpis poświadczonej przez lekarza wet. karty miotu, metryka, „Pierwszy jeż w domu, czyli najczęstsze pytania”, książeczka zdrowia jeża. Jeżyk będzie po kontroli weterynaryjnej, odrobaczony, wykąpany z obciętymi pazurkami.
Jeża pigmejskiego będzie można odebrać po ukończeniu 2-go miesiąca życia.

  • Transport:
    odbiór w miesiącach gorących (TRANSPORT NA NASZEJ GŁOWIE) – prosimy o zakup transporterków i dostarczenie do nas
    w przypadku miesięcy gorących (ODBIÓR OSOBISTY)- prosimy o zakup transporterków i przewóz jeżyków w transporterkach
  • odbiór w miesiącach wiosennych -jeżyk dotrze do Państwa w tekturowym pudełku z dziurkami/wentylacją
  • odbiór w miesiącach zimnych -jeżyk dotrze do Państwa w tekturowym podwójnym pudełku z dziurkami/wentylacją/hot pack. Przy odbiorze proszę mieć koc, aby przykryć pudełko. Zastrzegamy sobie, że w wyjątkowo zimne dni nie zapewniamy transportu jeżyków (od minus 15 st.).

Jeż pigmejski sprzedam, czyli pora na przedstawienie oferty.

Nikita (odbiór listopad), Kopciuszek (pierwszy miot) – odbiór koniec grudnia, Hania (pierwszy miot) – odbiór styczeń 2022

ZASADY REZERWACJI:

Jeśli są Państwo zainteresowani jeżykiem, a w ofercie nie mam wolnych maluszków, proszę o email z informacją Na podany adres wyślę informację, gdy jeżyki przyjdą na świat. Jednocześnie będę prosiła o zwrotną informację, czy nadal są Państwo zainteresowani maluszkiem.

Zobacz również naszą ofertę

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.