Jeżyki – 26 czerwca około godziny 13 Yris urodziła 5 malców.

Spodziewane kolory: Algerian Brown, Algerian chocolate, ewentualnie cynamon lub Dark Cinnicot. Część maluszków będzie w opcji pinto (białe łatki). Wszystkie będą miały czarne oczka i wybrawione maski pyszczka.

Rodzice:

Odbiór, cena, wyprawka

Odbiór pod koniec wakacji, tj. od 27 sierpnia.

Ceny jeżyków w zależności od ubarwienia: Brown i cynamon, Dark cinnicot – również odmiany z pinto oraz snowflakes w tych wersjach kolorystycznych – 620 zł
Chocolate, Dark Chocolate – również odmiany z pinto oraz snowflakes w tych wersjach kolorystycznych – 680 zł

Wyprawka: rodowód. Wonder z genami Champion wśród przodków, karma na 8-10 dni, książeczka zdrowia jeża, kocyk, kartonowy transporterek dla zwierząt, mała niespodzianka (coś wymyślę), Jeż Pigmejski ABC Przewodnik w formie pdf – zostanie przekazany po podpisaniu umowy.

Jeżyki

Prezentacja miotu

05 lipca 2020
Maluszki ślicznie się wybarwiają. Dziewczynki będą koloru Dark Chocolate i Chocolate pinto, chłopcy prawdopodobnie (ponieważ mogą być w opcji cynamon, dark cinnocot) Brown, z tym, że Bursztyn w 100% to pinto. Bubu ślicznie nadrabia wagę i goni rodzeństwo 🙂 Jedna z dziewczynek wstępnie zarezerwowana. Brak wolnych jeżyków (na ten moment)

Płeć, mamy konkrety 1 lipca 2020

Bubu to jednak chłopak. Busia to najciemniejsza dziewczyna, Bunia ma więcej akcentów pinto. Bursztyn okazał się chłopcem, Buziak to również facet.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.