Miot Stokrotka Mikołaj -jeż pigmejski sprzedam zapowiedź

Miot Stokrotka Mikołaj -jeż pigmejski sprzedam zapowiedź
Około 20 listopada spodziewam się miotu Stokrotka & Mikołaj. Stokrotka, to młoda samiczka, geny sprawdzone, po pierwszej jeżynce u mnie. Mikołaj, to bardzo „skuteczny” chłopczyk. Na Wystawie Wrocławskie Animalia 2018 zdobył najwięcej punktów spośród jeży PL. Zdobył również tytuł SAMIEC 2018 roku.

Jeż pigmejski, miot BC, jeżyki zarezerwowane

Jeż pigmejski, miot BC, jeżyki zarezerwowane
Rodzice, narodziny16 września rodzicami zostali Eliza i Mikołaj. Ostatni miot Elizy. Po dość ciężkim porodzie na świat przyszły dwa maluszki: dziewczynka i chłopczyk. Jeżyki są maleńkie i będą ciemne. Odbiór od 18 listopada. Szczegóły wkrótce.Oferty zostały wysłane do oczekujących osób, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prezentacja jeży21 września Pocharatka - samica, rezerwacja Cedryk - chłopiec, WOLNY. ...

Wakacje 2018

Wakacje 2018
Życzę wszystkim słonecznych, zdrowych wakacji. W tym okresie oczekujemy na dwa mioty, które będą do odbioru we wrześniu.

Przyjmujemy rezerwacje

Przyjmujemy rezerwacje
Naszą hodowlę wyróżnia nie tylko nacisk na pochodzenie jeżyków, ale również dbałość o każdy szczegół. Uważamy, że nowy nabywca jeżyka, ma prawo poznać cały rozwój malca. Tymczasem w większości hodowli w Polsce, nabywa się jeżyki na podstawie 5 zdań napisanych w ogłoszeniu oraz kilku zdjęć umieszczonych w sieci. Nasza hodowla dokumentuje wszystkie mioty od pierwszych ...

Hotel dla jeży

Hotel dla jeży
Nie prowadzę hotelu dla zwierząt, jednakże, mogę skontaktować Państwa z koleżanką, która kocha zwierzęta, miała jeżyki i w okresie wakacji prowadzi hotel dla zwierząt.