Rezerwacje: 1. Pani Dorota Kraków REZERWACJA (Ruben) 2. Albino Pani Ania Kraków (Pi) 3. Pan Adrian Warszawa REZERWACJA (Suprise) 4. Pani Magdalena REZERWACJA Warszawa (Bob) 5. Pan Janek REZERWACJA Kraków (Promyk) 6. Pani Agata Łódź (Borys) REZERWACJA 7. Pan Jakub REZERWACJA Kraków (Boo) 8. Rezerwacja Pani Patrycja Sosnowiec (Rajnold) 9. Rezerwacja Pan Paweł Kraków (Rufin) 10. Rafał Pan Marcin Warszawa

Miot BO: to 3 chłopców Boo-Borys-Bob, aby poznać szczegóły proszę przejść niżej do rodziców Yris i Wonder

Miot BP – jeżyki ZAREZERWOWANE: to 2 chłopców Pi-Promyk, aby poznać szczegóły proszę przejść niżej do rodziców Malinka i Mikołaj

Miot BR: to 5 jeżyków Suprise-Rafał-Ruben-Rufin-Rajnold, aby poznać szczegóły proszę przejść niżej do rodziców Stokrotka i Bazyl

14/05 Waga w sieci
10/05 Waga jeżyków w sieci. Jeśli chodzi o KRAKÓW – potwierdzone 4 z 6 jeżyków. Brak kontaktu z pozostałymi osobami do poniedziałku, oznacza rezygnację z dowozu. W takiej sytuacji koszty dojazdu będę musiała Państwu nieznacznie podnieść, wyślę sms i ewentualnie rozliczymy na miejscu. Te dwie „ew. brakujące osoby”, zgodnie z umową będę prosiła o odbiór osobisty. We wtorek do każdej z osoby odbierającej jeżyka w Krakowie, będę dzwonić.
ODBIÓR WARSZAWA – będę z Państwem kontaktować się w czwartek, najpóźniej do czwartku, proszę o wpłatę pozostałej kwoty z kosztami dojazdu. Planuję spotkanie Stacja BP w okolicach Dworca Zachodniego, około 10-11 (potwierdzę w czwartek).

05/05 Osoby odbierające jeżyki w Krakowie!
Koszt transportu 25 zł/jeżyk. Chyba, że ktoś zrezygnuje. Proszę tę kwotę uwzględnić w przelewach. Na miejscu nie będę się z Państwem rozliczać.
Będę 13 maja, godziny koło południa, proszę ten termin uwzględnić w swoich planach.
Szczegóły wyślę via mail w sobotę.

RODOWODY WSZYSTKICH JEŻYKÓW W DRUKARNI. CERTYFIKATY URODZENIA BĘDĄ NA BIEŻĄCO WYDAWANE.

04/05 Najstarsze mioty już po odrobaczeniu i przeglądzie weterynaryjnym.
Rodowody trzech miotów już w drukarni. Dwa najstarsze mioty mają już prowadzone książeczki zdrowia jeża

02/05 w związku z tym, że od maja Stowarzyszenie wprowadziło dobrowolne wydawanie certyfikatów urodzenia, nasze zostały dzisiaj przesłane już dla najstarszych miotów. Certyfikaty mają formę pdf, otrzymają je Państwo via mail jako formę potwierdzenia przejścia jeżyka na Państwa własność. Zapewne pozostałe jeżyki otrzymają Certyfikaty poniedziałek/wtorek

01/05 na bieżąco zostaną zamieszczone nowe zdjęcia malców. Wstępnie odbiór mamy ustalony. Dziękuję za rozmowy. 10 maja będę kontaktowała się w pierwszej kolejności z osobami z Krakowa. 15 maja z Warszawą. Do jednej osoby z pomylonym numerem telefonu, będę dzwoniła 🙂 W galerii zaznaczę tylko mioty, mam nadzieję, że rozpoznacie swoje jeżyki 🙂 Wyjątkiem będzie Borys, Alfred i Boo.


Planowane terminy odbiorów: w przypadku odbioru osobistego – od dnia wskazanego w umowie, w przypadku dowozu (Kraków, Warszawa) – Kraków, w planach w pierwszej kolejności (ponieważ nie ma jeżyków z miotu BS) 15 lub 16 maja; Warszawa, planuję 22-25 maja. Łódź – szczegóły ustalimy telefonicznie.

Aktualizacja 19/04 Aktualne zdjęcia jeżyków zostały do Państwa wysłane via-mail. Waga jeżyków podana. Do czwartku zamieszczę uwagi na temat charakterów jeżyków.

W dniach 27-29 kwietnia br. Pozwole sobie na kontakt osobisty z każdym z Państwa. Z mojej strony, uwagi jakie mam do przekazania to ok. 5 minut rozmowy.

Wstępnie, zostanie ustalony z Państwem odbiór jeżyków. Jednocześnie, będzie to zadania pytań. Proszę zapisać do mnie telefon. Jeśli się zdarzy, że nie odbiorą Państwo, to będę prosiła o telefon w dogodnym dla Państwa terminie.

Dieta jaką wskazała we wpisie, dotyczy wszystkich jeżyków. Malce mają rewelacyjne apetyty, są przyzwyczajone do wskazanych karm lub mieszanek tych karm.

AKTUALIZACJA 16/04 DIETA
Wykaz jedzenia dozwolonego oraz zabronionego otrzymaliście Państwo w Poradniku Jeżowe ABC, dodatkowo taki wykaz będzie w książeczce zdrowia jeża. Państwa jeżyki mają podawane:
A. Jedzenie domowe gotowane mięso zawsze zmiksowane z mała ilością jabłka lub gotowanej marchewki lub gotowym sklepowym musem dla niemowląt. Jeżyki lubią: kaczkę, kurczaka, mniej indyka.
B. Jedzenie suche, gotowe. Zazwyczaj kupuję w zooplus i jeżyki otrzymują miks rozkruszony karmy Concept for Life kitten, Wild Freedom wersja Wide Country oraz Concept for Life Veterinary Diet HYPOALLERGENIC INSECT
C. Karma mokra (puszki/saszetki) Concept for Life kitten – bardziej smakuje im w wersji galaretka, Wild Freedom wersja Wide Country, Animonda Carny Adult wersja Kurczak, Indyk+Królik, Feringa Adult wersja drób.

14/04 Osoby z którymi już zawarłam umowy, otrzymały mam nadzieję, że miłą niespodziankę świąteczną. Jeśli zdjęcia nie dotarły, to proszę o kontakt, w jednej umowie nie mam wpisanego nr telefonu – zdjęcia, nie zostały wysłane. Bardzo proszę o email z numerem telefonu do kontaktu.
W tym tygodniu zamieszczę istotne informacje na temat diety, dlatego proszę być na bieżąco.

09/04 Najbliższa waga zaraz po świętach. Korzystając z okazji, życzę Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.
Zapraszam już teraz do śledzenia kanały na YouTube. Przez najbliższe dni będą publikowane filmy z przykładowymi rozwiązaniami na temat wybiegów, przestrzeni życiowej jeżyków ale również wszystkie jeżyki z prezentowanych trzech miotów.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLwJUkRB8zS_oethIAA0fERI5FJlYyELJ1

02/04-04/04
Nowe zdjęcia wysokiej rozdzielczości już zostały wysłane na Państwa email. Wybrane mniejszej rozdzielczości oraz wolnych jeżyków już w serwisie.
Cd. „Wielkiego zamieszania”…”tak było do wczoraj…”, a ostatnie dni to ciągłe podkradanie sobie dzieci oraz zmiana norek. Od wczoraj Malinka z losowo wybranymi malcami przeniosła się na poduszkę grzewczą, a Yris z Borysem – przenosiłam do norki, bo rano w najlepsze spali pomiędzy ściana, a kuwetą.

03/04 Aktualna waga na wykresach. Wkrótce dalszy opis „wielkiego zamieszania” i nowe zdjęcia 🙂

W domu wielkie zamieszanie. Dwa najstarsze mioty wspólnie na ogólnym wybiegu (czyli na podłodze w pokoju). Pierwszy został przeniesiony miot Yris, dwa dni później miot Malinki. Dla mnie to jest duże wyzwanie, ponieważ pierwszy raz, tak małe jeże z dwóch miotów zostały przeniesione na „żywioł”. Taka eksperyment został podyktowany faktem, że nie mam sumienia patrzeć na samice w dużym dla nich ograniczeniu powierzchniowym (Yris z dziećmi była na wybiegu o średnicy 90cm, Malinka tylko 60 cm). Mamusie miały zwyczajnie depresję.
Yris już pierwszej nocy, do norki z malcami wpuściła ciocię Bee, która wprawdzie nie ma mleka, ale podczas nieobecności mamy i tak dawała cyca i opiekowała się jeżykami. Kiedy dwa dni później dołączyła ze swoimi dziećmi Malinka, Bee została wyeksmitowana z norki. Malinka ze swoimi dziećmi przeniosła się do Yris i wspólnie zaczęły opiekować się maluszkami. Tak było do wczoraj… jutro c.d. 🙂

Aktualizacja 25/03-31/03

26 marca Bob i Boo otworzyły oczka, ich zdjęcia są już w galerii. 27 marca Pi i Promyk otworzyli oczka, 28 marca Borys otworzył oczka. 30 marca, w nocy, wszystkie jeżyki Stokrotki otworzyły oczka. Wspólnie, solidarnie, jak na zawołanie 🙂 Tym sposobem już wszystkie malce są wspólnie na wybiegu, z innymi dorosłymi samiczkami. Pierwsza, najstarsza piątka maluszków – wczoraj pierwszy raz poznawała nowe otoczenie, aż Promyk dostał czkawki. Poniżej filmik z tego dużego dla maluszków wydarzenia. Zdjęcia w galerii na stronie

BORYS – Algerian Brown pinto minimal REZERWACJA

ALFRED/BOB – Algerian Brown (light) Baddger Stripes REZERWACJA

BOO dzisiaj jako pierwszy otworzył oczka – Algerian cynamon pinto minimal REZERWACJA

PI – albino WSTĘPNA REZERWACJA (przedłużona do 17 kwietnia)

PROMYK – Algerian Dark Grey pinto REZERWACJA

RAFAŁ – Reverse Dark Grey Black Eyes /ciemne oczy/ WOLNY

ODYSEUSZ/RUBEN – albino REZERWACJA

RUFIN – Sliver Charcoal Reverse /ciemne oczy/ REZERWACJA

ZIUTEK/RAJNOLD Algerian Chocolate regular pinto white face (brak maski) light eye patch (krąg wokół oka) Mixed ears (jedno ucho w połowie ma czekoladowy kolor – STRASZNIE UGODOWY I MILUSI REZERWACJA

SUPRISE – Algerian Chocolate pinto minimal REZERWACJA

Aktualizacja 22/03

Za chwilę filmik z maluszkami. Kilka istotnych informacji dla osób zainteresowanych malcami, odpowiadając na Państwa pytania: ze względu na obecną dynamiczną sytuację, czas odbioru jeżyka spokojnie może być wydłużony o 3 tygodnie. Na pierwszym miejscu Państwa i jeżyka bezpieczeństwo. Mieszkam w malutkim domu na końcu świata, do kwarantanny podchodzę poważnie, pracuję zdalnie, dlatego jeżyki są bezpieczne. Na ulicy 2 samochody na dobę, do sklepu daleko, na ulicy pusto 🙂
Czekając na dobre zdjęcia – obecnie malce wybarwiają się – i umowy, zachęcam do zapoznania się z moim kanałem na YT, szczególnie „Jeżowe ABC, czyli poradnik”. Najbardziej istotne informacje, szczególnie te dotyczące wyprawki, są na kanale.
Pierwszy filmik z maluszkami, a przy okazji krótka informacja o nowej karmie.

AKTUALIZACJA 17/03
Mioty BO i BP – pierwsze ważenie – widoczne na wykresach.
Miot BR – prawdopodobnie 5 chłopców, ale jednej płci nie jestem pewna. Albino – Ruben, Reverse pinto z ciemnymi oczkami z gwarancją rewelacyjnego charakteru Rafał, Kolejny chłopczyk będzie albo Reverse z ciemnymi oczkami z gwarancja charakteru-albo leucystics Rufin, kolejny chłopak będzie podobny do Promyka – ciemny z akcentami pinto – Rajnold, ostatni jeżyk jest najciemniejszy i najbardziej jednolity płeć do potwierdzenia-chociaż obstawiam chłopca – stąd imię Suprise – UWAGA, to jedyny jeżyk z tego miotu z ciemną maską pysia.

BR

AKTUALIZACJA 15/03

9 marca rodzicami zostali: Yris (ciekawe geny) i Wonder (mój najstarszy chłopczyk, który ma geny po czeskich championach) Pigmejski jeż afrykański z tego miotu będzie wyposażony w: 400g karmy suchej, 1 opakowanie karmy mokrej, polarowy materiał (tzw. kocyk), rodowód w formie papierowej, profesjonalną książeczkę zdrowia jeża, szamponetkę.
PO PODPISANIU UMOWY I WPŁACENIU OPŁATY REZERWACYJNEJ JEŻOWY ABC – PRZEWODNIK. Część Przewodnika możecie Państwa znaleźć na naszym kanale YT
Możliwy snowflakes i pinto. Cena jeżyków Brown i cynamon 640 zł/Brown pinto 620 zł/
Odbiór od 11 maja 2020.

W miocie BO mam 3 milutkich misiowatych chłopców. Boo, Boba i Borysa. Pierwsze zdjęcia:

11 marca na świat przyszedł miot Malinki – CHAMPION POLSKI oraz Mikołaja – CHAMPION POLSKI (rodzice szykowani na Grand Champion)

Pigmejski jeż afrykański z tego miotu będzie wyposażony w: 400g karmy suchej, 1 opakowanie karmy mokrej, polarowy materiał (tzw. kocyk), rodowód w formie papierowej, profesjonalną książeczkę zdrowia jeża, szamponetkę.
PO PODPISANIU UMOWY I WPŁACENIU OPŁATY REZERWACYJNEJ JEŻOWY ABC – PRZEWODNIK. Część Przewodnika możecie Państwa znaleźć na naszym kanale YT
W miocie BP 2 jeżyki w tym na 100% chłopczyk albino, imię hodowlane Pi oraz Promyk. Cena jeżyków 640 zł/albino 400 zł/
Odbiór od 13 maja 2020.

13 marca urodziła Mama wszystkich jeży, od tego roku Champion Polski Stokrotka, tatą został Bazyl (Laureat Ostatniej Wystawy). Maluszki mogą być zaskoczeniem kolorystycznym.
Pigmejski jeż afrykański z tego miotu będzie wyposażony w karmę suchą i mokrą, polarowy materiał (tzw. kocyk), rodowód w formie papierowej, profesjonalną książeczkę zdrowia jeża, jednorazowy podkład/mata do nauki czystości.
PO PODPISANIU UMOWY I WPŁACENIU OPŁATY REZERWACYJNEJ JEŻOWY ABC – PRZEWODNIK. Część Przewodnika możecie Państwa znaleźć na naszym kanale YT
W miocie 6 maluchów. Cena malców: 640 zł/albino 400 zł/550 zł reverse.
Odbiór od 15 maja 2020.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.