Przyjmujemy rezerwacje

Naszą hodowlę wyróżnia nie tylko nacisk na pochodzenie jeżyków, ale również dbałość o każdy szczegół.

Uważamy, że nowy nabywca jeżyka, ma prawo poznać cały rozwój malca.

Tymczasem w większości hodowli w Polsce, nabywa się jeżyki na podstawie 5 zdań napisanych w ogłoszeniu oraz kilku zdjęć umieszczonych w sieci.

Nasza hodowla dokumentuje wszystkie mioty od pierwszych dni, do momentu pierwszego terminu odbioru jeżyka.

Jest to istotne, ponieważ nie tylko mogą Państwo znaleźć wszystkie informacje, łącznie z wagą, ale w przyszłości łatwo odnaleźć ewentualne informacje z rozwoju wybranego jeżyka.

 

Jeśli nie mamy wolnych jeżyków, a Państwo jesteście zainteresowani nabyciem kolczaka, prosimy o kontakt email i podanie swojego nr telefonu.
Jednocześnie prosimy o dołączenie zgody:
„Stosownie do postanowień art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Fudalej-Pietrzak, z siedzibą w Starachowicach 27-200 w celu korespondencji, przedstawienia oferty kupna-sprzedaży jeża.”

Przyjmujemy wstępne rezerwacje, które nie są wiążące dla Państwa. W przypadku takich wstępnych rezerwacji, nie przyjmujemy zadatków, nie podpisujemy umów.

Gdy jeżyki przyjdą na świat, wysyłamy sms, że mamy malutkie kasztanki 🙂 z zapytaniem, czy podtrzymują Państwo wstępną rezerwację. Czas na zwrotną odpowiedź – do końca dnia.

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email