Rezerwacja jeża

Untitled-2

  1. Jeżeli chcesz zarezerować jeżyka, który już widzi
    Na Państwa adres mail wysyłamy wzór umowy kupna-sprzedaży. Jeżeli otrzymamy przelew zadatku ( w ciągu 2 dni) na konto, odsyłamy wypełnioną umowę. Brak przelewu oznacza Państwa rezygnację z jeżyka.

2. Jeżeli interesujesz się jeżykiem, który jeszcze nie widzi
Na Państwa adres mail wysyłamy link do prezentacji miotu. Wstępnie rezerwują sobie maluszka z dostępnych jeżyków. Gdy wybrany jeżyk otworzy oczka wysyłamy wzór umowy kupna-sprzedaży. Jeżeli otrzymamy przelew zadatku ( w ciągu 2 dni) na konto, odsyłamy wypełnioną umowę. Wybrany jeżyk od tego momentu jest zarezerwowany. Brak przelewu oznacza Państwa rezygnację z jeżyka.

 

Pozostałą kwotę prosimy wpłacić najpóźniej do 5 dni przed wskazanym terminem odbioru jeżyka, tj. “jeżyk do odbioru od ….”

Odbiór jeżyka za pośrednictwem PKS, prywatna linia, czy Blablacar – proszę o podanie nr telefonu. Po uzgodnieniu terminu, dzień przed transportem zawsze dzwonię, w dniu transportu również kontaktuję się z Państwem, aby poinformować, że jeżyk jest w drodze.
Uwaga, jeżeli nie odbiorą Państwo telefonu i nie oddzwonią – jeżyk będzie przygotowany innego dnia, po ustaleniach przez obydwie strony.

Jeżyki rozpieszczamy i dbamy, dlatego preferujemy sprzedaż jeżyków na popularnie nazwane „kolanka”.

Dopuszczamy sprzedaż do hodowli, jednak prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o tym fakcie, wraz z informacją na temat warunków jakie będzie miał jeżyk w hodowli, ile macie Państwo jeżyków.

W przypadku sprzedaży jeża pigmejskiego do hodowli, jego cena jest inna niż na stronie. Wszystkie uwagi i zapisy odnośnie sprzedaży jeża do hodowli, zgodnie z k.c. od 2017r. będą uwzględnione w podpisywanej umowie kupna-sprzedaży jeża pigmejskiego.

Nie jesteś nadal pewien, czy zakupić u nas jeżyka – poznaj naszą hodowlę jeży pigmejskich

Print Friendly, PDF & Email