Jeż pigmejski – odbiór 23 maja

Jez pigmejski lusia lukrecja

Jeż pigmejski cena maluszków od 550 zł – dotyczy miotu CR. Poniżej szczegóły, dane rodziców, wolne jeże, etc.

21 marca pomiędzy godziną 11-12:30 świat przywitały kasztanki Lukrecji oraz Harrego.

Rodzice zarejestrowani w PRJH, miot i malce również będą zarejestrowani w naszej polskiej bazie.

Odbiór jeży pigmejskich będzie możliwy od 23 maja .

Maluszki trafią do nowych domów z Pedigree, wyprawką.
Rodziców, sposób rezerwacji, kilka słów o wyprawce – poznajcie bliżej na stronie FAQ.Harry
Jez pigmejski lusia lukrecja
Lusia Lukrecja

Wyprawka: Pedigree, książeczka zdrowia jeża, Przewodnik online, wpis o przeglądzie miotu, odrobaczeniu, karma na około 10 dni i niespodzianka.

*Upominek to szeleszczący tunel z piłeczką lub sympatyczna budka popup do nocnej zabawy 🙂 Rozmiar budki to ok. 50x50cm. Budka występuje w wersji kotek lub myszka.

Wszystkie filmy w jednym miejscu. Zachęcam do subskrypcji. W tej Play liście znajdą Państwo również część istotnych informacji, zawartych w jeżowym przewodników w wersji pdf.

Rezerwacje/wstępne rezerwacje

Ratri -Pan Jakub rezerwacja (opłacono)
Rael – rezerwacja Pani Gabriele (LY)
Rawka/KIRA – rezerwacja Pani Hanna
Renatka – rezerwacja Pani Małgorzata

Prezentacja maluszków: wszystkie słodkie dziewczynki. Każda inna. Rael – Champagne 550 zł), Ratri – Dark Grey pinto minimal (800 zł), Rawka – słodka czekoladka Dark Chocolate (700 zł) i Renatka – czekoladka Chocolate (700 zł). Każdy z jeżyków, podczas ostatniej wymiany igiełek, może wybarwić się na snowflakes.

Wszystkie zdjęcia w jednym miejscu:

18/05 Dziękuję za wczorajszy kontakt z Państwem. Jeżyki są w fazie intensywnego przybierania na wadze. W dniu wczorajszej każdy z Państwa otrzymał informację na temat wagi jeżyka.

DIETA cd. : nowa wprowadzona karma to Happy Cat od 2 do 6-ca życia. Wprowadziłam wersję kurczak z indykiem, ale samego kurczaka również można podawać.

Przypominam, że karmy dla najmłodszych kociąt – jak Mum&Young lub ta wskazana powyżej – jest karmą, którą w wieku ok. 3,5 – mca życia należy zamienić na kitten. Karmę w wersji kitten.

Jeśli będziecie już Państwo znali konkretny, wygodny dla Was termin odbioru, proszę o informację (przypominam, każdy termin, za wyjątkiem niedzieli). 28 maja termin zarezerwowany na odbiór Rael – jeżyk ma pierwszeństwo – jedzie na Litwę, muszę ją kawałek dowieźć i dostosować godzinę do trasy przyszłej właścicielki.

09/05 Rodowody już zgłoszone

06/05 Możecie mnie bić ale przygotowania na Wystawę pochłonęły mnie zupełnie. Dzień zbyt krótki. Jednakże wykorzystaliśmy pogodę i wykonałam zdjęcia przy naturalnym oświetleniu, abyście mogli Państwo zobaczyć swoje jeżyki prawie jak w realu.

Ratri – waham się pomiędzy Dark Grey, a Black, Rael to Champagne, Renatka i Rawka niesamowicie ściemniały – raczej będą słodkimi pięknymi czekoladkami (Rawka zdecydowanie ciemniejsza).

Sukcesywnie dodaję zdjęcia da galerii. Zachęcam do obserwacji wpisu

29/04 Tylko Ratri wcina robaki (poczwarki mączników), jest najbardziej aktywnym jeżem z miotu. Niestety podczas przejścia na samodzielną dietę, jej waga zupełnie stanęła. Ratri 80g, Rawka 140g, Renatka 110g, Rael 110g.

DIETA: CONCEPT FOR LIFE MUM&YUNG, Smilla sensitive, Concept for life saszetki kitten, gotowany kurczak ze słodkim jabłkiem lub gotowaną marchewką. Na ten moment tyle mają podawane.

23/04 Zapraszam do galerii. Malce powoli rosną, ale nadal są na łasce mamusi mleczarni. Wychodzą z domku, bawią się i rozrabiają, jednak mama i ciotki to najważniejsze osoby w ich życiu.

Dieta – wkrótce

4/04 Moi Drodzy, życzę wszystkim spokojnych i rodzinnych Świąt.
Średnia waga jeżyków to 80g.

10/04
Ostatnia odrębna galeria, od kolejnego wpisu, wszystkie zdjęcia w jednym miejscu.
Ratri Dark Grey z dużym prawdopodobieństwem snowflakes (zdjęcie od strony pupy, już przedstawia dużą ilość pojawiających się białych igiełek snowflakes. Real Champagne, z szansą na snowflakes 550 zł, Rawka Dark Chocolate 700 zł, Renatka Chocolate lub Grey z bardzo dużym prawdopodobieństwem snowflakes, również zaczynają pojawiać się w dużej ilości białe igiełki snowflakes – 700 zł.

8 kwietnia jeżyki otworzyły oczka, a ich średnia waga to 60g.

Zobacz również