Oferta jeż pigmejski

Jeżyki Dark Chocolate/Chocolate pinto

Jeże pigmejskie to niezwykle urocze stworzenia, które w sposób niesamowitym wzbogacą Twoje życie. Znane są ze swojego sympatycznego wyglądu i zabawnej osobowości. Jeże pigmejskie są doskonałymi towarzyszami, które pomogą Ci zrelaksować się po długim dniu i dostarczą mnóstwo radości.

Obecnie mamy dostępne jeże

ODBIÓR MOŻLIWY OD 5 stycznia 2023 Rodzice: Dyzia&Mozart

Ester
Witaj świecie – możesz odebrać swojego jeżyka w styczniu 2024

Ester, nie ma genów albino, wraz z upływem czasu nabiera coraz więcej koloru i spodziewam się Apricot pinto

Link do miotu
https://malabestia.eu/2022/09/05/jez-pigmejski-dyzia-mozart/Jeżyki urodził się 4 listopada 2023

Odbiór od 5 stycznia 2024


Certyfikowana hodowla z doświadczeniem to gwarancja, że Twój przyszły pupil będzie pochodzić z odpowiednich warunków, otrzymał staranną opiekę od pierwszych chwil życia, i jest przygotowany do życia w nowym domu. Rodowód to kolejny atut, który zapewni Ci pewność, że masz przed sobą zwierzę o znakomitym pochodzeniu i genetyce.

Każdy jeż opuszczający moją hodowlę otrzyma wyprawkę.

W wyprawce znajdziecie: Rodowód, książeczkę zdrowia jeża z odrobaczeniem oraz potwierdzeniem przeglądu miotu, karmę suchą i/lub karmę mokrą (łącznie na ok. 10-30 dni). Przykładowo: 400g (1 małe opakowanie) karmy suchej lub ok. 150g-200g karmy suchej oraz 1 opakowanie karmy mokrej. Drobny upominek dla Właściciela oraz upominek dla jeżyka (np. mały polarowy mięciutki kocyk/ podkłady/ zabawka/norka/mata chłodząca lub grzewcza/piasek kąpielowy – bywa różnie), nowość – 8 stronicowy przewodnik o diecie. W wersji online książkę o jeżach pigmejskich, a w niej ciekawostki, kolory, jak przygotować wyprawkę, apteczka dla jeża, etc.

Zobacz również