Jeż pigmejski

Jeż pigmejski oferta – dotyczy miotu CP. Poniżej szczegóły, dane rodziców, wolne jeże, etc.

16 lutego świat przywitały dzieci Kopciuszka (Champion Polski) oraz Harrego.

Rodzice zarejestrowani w PRJH, miot i malce również będą zarejestrowani w naszej polskiej bazie.

Odbiór jeży pigmejskich będzie możliwy od 20 kwietnia (miot KOPCIUSZKA I HARREGO) .

Maluszki trafią do nowych domów z Pedigree, wyprawką.
Rodziców, sposób rezerwacji, kilka słów o wyprawce – poznajcie bliżej na stronie FAQ.Harry
Kopciuszek
Kopciuszek

MIOT KOPCIUSZKA (CP) Jeżyki są malutkie (przynajmniej ok. godziny od porodu). Liczba malców – 7 kasztanków. Chłopczyk jasny ale nie albino oraz 6 ciemnych jeżyków (3 chłopców i 3 dziewczynki).

Wyprawka: Pedigree, książeczka zdrowia jeża, Przewodnik online, wpis o przeglądzie miotu, odrobaczeniu, karma na około 10 dni i niespodzianka (jeśli dojdzie na czas – to będzie to bardziej niespodzianka dla właścicielek kolczaków).

*Upominek dla tego miotu to: kolczyki wkręty, stainless steel, kolor silver, wzór jeżyki

Wszystkie filmy w jednym miejscu. Zachęcam do subskrypcji. W tej Play liście znajdą Państwo również część istotnych informacji, zawartych w jeżowym przewodników w wersji pdf.

Rezerwacje (jeżyki ciemne, miot Kopciuszka) :
Pani Iwona rezerwacja Iminka (Pysia)
1. Pani Jolanta rezerwacja Pimpek – Poznań ustalony transport
2. Pani Agata rezerwacja Cynamon (Paluszek) – ustalony odbiór os. Katowice (25/04)
3. Pani Agnieszka rezerwacja Punia – wstępnie ustalony transport odbiór Wa-wa (23/04)
4. Pani Karolina Puszek – wstępnie ustalony transport Wa-wa (30/04)
6. Pani Patrycja – Pam (odbiór osobisty Wrocław)

05/04 Uwaga: jeżyki jedzą drewnojady! Puszek mączniki.

14/04 Wesołych Świąt! Zapraszam do galerii na końcu wpisu 🙂 Problem z chłopcami – po odizolowaniu nie chcą jeść. Tylko Puszek wcina i waży 210g, pozostali 190g.

10/04 Pora na dziewczynki 🙂
Ogólnie, wszystkie dziewczyny są tulaśne. Każda grzeczna i lubiąca drewnojady. Nawet wagę mają zbliżoną. 🙂 Lubią spędzać wieczory pod bluzką, jednak, gdy zacznąjuż swoje jeżowe sprawy, to nie lubią interwencji człowieka, nawet tego wielkiego osobnika dającego przysmaki 🙂
Waga dziewczynek: Punia 180g, Pam i Iminka 190g.09/04 Dzisiaj chłopcy z wagą i opisem, jutro dziewczynki. Chłopcy już odizolowani.

Pako, ufny, lubiący drewnojady. Waga 190 g. Puszek 165g, bardzo łagodny i lubiący się tulić.

Cynamon i Pimpek, ważą po 180g. Obydwaj lubią drewnojady. Cynamon jest bardzo łagodny. Pimpek, w pierwszej chwili potrafi stawiać kolce, ale uwielbia spanie na gołym brzuchu 🙂 i bardzo szybko się relaksuje. Pimpka zdjęcia dodam z dziewczynkami, jutro, chłopak tak się wiercił, że żadne nie wyszło.

27/03

Odbiór:
Warszawa – przez prywatną linię bus. Odbiór Warszawa Zachodnia PKS (trwa remont dworca i obecnie przystanek jest przeniesiony przy samej ulicy Jerozolimskie) od pon. do soboty. Koszt 40 zł.
Jeśli ja dowożę IC 69 zł + dojazd na dworzec 20 zł, bus 45 zł plus z dworca 15 zł = 149 zł

Poznań – miły Pan. Ostatnio za kurs wziął 63 zł. Sprawdzone, pewne (tylko 1 dzień w tygodniu i co ok. 2 tygodnie jest możliwe połączenie)

Katowice, Kraków – dowożę koszt 30 zł dojazd na dworzec plus bilety (ostatnio 2×35 zł) = 100 zł; od pon. do piątku.

Lublin – przez prywatną linię bus; od pon. do pt. Koszt 40 zł

Aktualna waga jeżyków: Pako 140g, Pimpek 160g, Pam 140g, Puszek 110g, Punia 150g, Iminka 140g, Cynamon 120g.
Jeżyki szybko się usamodzielniły, wczoraj pierwszy raz, cały dzień spędziły bez mamy. Zapraszam do galerii. Na bieżąco będę umieszczała zdjęcia.

20/03 Zapraszam do Galerii. Aktualna waga

17/03 Maluszki musiały szybko sie usamodzielnić i malutkie słodkie kulki na swoich chudziutkich nóżkach biegają radośnie. Dlatego nie mam czasu wieczorami, aby robić im tyle zdjęć ile chciałabym. 7 zabawnych kulek, które potrafią zajrzeć do każdej dziury, pochłania całą moją uwagę.
Jeżyki są na karmie: sucha Concept for life mum&Yung oraz iams kitten. Mokra animonda carny kitten (nie przepadają), rosie’s farm. Mam wrażenie, że łatwiej jest im zjadać karmę sucha, którą rozdrabniam w młynku.

Zapraszam do galerii na dole wpisu. Zdjęcia wybranych jeżyków, możecie sobie Państwo pobrać i wykorzystywać wg uznania.

10/03 Nie zamieszczam zdjęć, ponieważ wysyłam do Państwa wraz z umową ale kilka zawsze wrzucam na moje profie w sieciach społecznościowych. Malce w związku z faktem, że jest ich dużo, zaczynają podjadać pyłek z suchej karmy.
Otworzyły oczka i brzuszek zaczyna porastać futerkiem.
Rezerwacje: Pani Edyta (rezygnacja), Pani Iwona – czekam do dzisiaj na umowę, Pani Jolanta – zdjęcia wysłane, czeka na informacje, który jeżyk jest zarezerwowany, Pani Agata (umowę wyśle najpóźniej w sobotę wieczór), Pani Aleksandra (umowa będzie wysłana w poniedziałek wieczór), Pani Agnieszka najpóźniej w środę wieczorem.
Ze względu na dobro jeżyków (do czasu podpisania umów) nie wiem, które są potencjalnie wolne i nie mogę wystawić ogłoszeń – proszę o odsyłanie umów ASAP. Teoretycznie mają Państwo 48 godzin. Pani Agata zdjęcia otrzyma dzisiaj wieczorem.
Wszystkie maluszki są przyjazne i ciągle się zmieniają. 🙂

02/03 W ciągu najbliższego tygodnia maluszki otworzą oczka. W związku z tym już teraz zachęcam do bacznej obserwacji wpisów.
Dzisiaj i jutro zostaną zamieszczone filmiki z prezentacją kolczaków.
Jeśli Pani Edyta i Pani Iwona mają swoje preferencje (już) proszę o kontakt


24-26/02 W tych dniach aktualizuję zdjęcia w galerii. Jeśli chodzi o malce, rosną, wybarwiają się. Natomiast ich mama je za trzy jeże 🙂 Jest aktywna i noc spędza na zabawie. Wraz z dodaniem zdjęć, będę przybliżać Państwu kolczaki.

Miot Kopciuszka i Harrego:

Zobacz również